جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

جدید ترین خبر المیشن چمبر

  یکبار دیگر مصدومیت شدید دنیل برایان باعث شد این کمربند فعلا بین هوا و زمین معلق باشد برای این که وضعیت قهرمان کمربند بین قاره ای مشخص شود 6 کشتی گیر بزرگ برای کسب این کمربند در قفس EC به مصاف هم میروند. 

   

  شیمس : احتمال پیروزی او در این مسابقه بیشتر از بقیه است چرا که در دورانی دیگر قدرت بروگ کیک را نشان داده و در هفته ای اخیر چندین حریف خود را بروگ کیک کرده. او بعد از بازگشت از مصدومیت طولانی مدت صاحب کمریندی نشده و عطش کافی برای کسب کمربند را دارد مخصوصا اینکه تا حالا کمربند اینترکانتیننتال را نچشیده است.

   

  روسف : درگیریهای او و لانا به جای اینکه بهتر شود ، خراب تر شد . دشمن اصلی او در این مسابقه دولف زیگلر است . با اینکه به نظر کارشناسان در مسابقات چند نفره تمرکز بر روی یک نفر اشتباه است ولی روسف احتمالا بیشتر بر روی زیگلر تمرکز خواهد کرد . ضریب پیروزی او در این مسابقه 15 برابر است.

   

  رایبک : او دومین احتمال قهرمانی در این مسابقه است . رایبک تا به امروز صاحب هیچ کمربندی نشده و پیروزی در این مسابقه هم آسان نخواهد بود . در این سالهای حضور در WWE چند باری به کمربندهای موجود نزدیک شده ولی هیچگاه صاحب کمربندی نشده است. باید دید چه خواهد کرد رایبک . ضریب پیروزی او در این مسابقه 3.55 برابر است.

   

  کینگ برت : تنها پادشاه حال حاضر در WWE ، پرافتارخرین کشتی گیر این مسابقه محسوب میشود . کسی که 5 بار قبلا به قهرمانی اینترکانتیننتال دست یافته است . جالب اینجاست که بعد از کسب مقام پادشاهی او ضعیفتر شده و به اعتقاد کارشناسان بسیار بعید است که برت بتواند برای 6مین بار قهرمان کمربند بین قاره ای شده و با رکوردهای جف جرت و راب ون دم برابری کند . ضریب پیروزی او در این مسابقه 13 برابر است.

   

  دولف زیگلر : مطمئنا سریعترین کشتی گیر این مسابقه هم شانس هایی برای پیروزی دارد . او یکی از قربانی های اخیر بروگ کیک شیمس بوده زخمی که 8 بخیه خورد و هنوز هم بعد از گذشت 2 هفته جای این ضربه روی پیشانی دولف زیگلر مشخص است . زیگلر بعد از برت با 4 قهرمانی در زمینه اینترکانتیننتال پرافتخارین این قفس خواهد بود. ضریب پیروزی او در این مسابقه 8 برابر است

   

  آرتروت : بدون شک او ضعیفترین کشتی گیر این مسابقه خواهد بود . شاید کسی هم انتظار قهرمانی او را در بین 5 گرگ دیگر ندارد . از نظر سنی هم جوانتر از دیگران نیست و این یک امتیاز منفی دیگر برای آرتروت است. ولی فراموش نکینم که آرتروت قبلا به کمربندهای تگ تیم و US دست پیدا کرده است. اگر هم بتواند کاری از پیش ببرد فقط بخاطر تجربه اش حواهد بود


  Exselent webloag akhbarwwe news
  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 19 خرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : مسابقه ,پیروزی ,کمربند ,زیگلر ,برابر ,ضریب ,ضریب پیروزی ,دولف زیگلر ,کمربندی نشده ,قهرمان کمربند ,
  جدید ترین خبر المیشن چمبر

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر