خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

جدید ترین خبر المیشن چمبر

  یکبار دیگر مصدومیت شدید دنیل برایان باعث شد این کمربند فعلا بین هوا و زمین معلق باشد برای این که وضعیت قهرمان کمربند بین قاره ای مشخص شود 6 کشتی گیر بزرگ برای کسب این کمربند در قفس EC به مصاف هم میروند. 

   

  شیمس : احتمال پیروزی او در این مسابقه بیشتر از بقیه است چرا که در دورانی دیگر قدرت بروگ کیک را نشان داده و در هفته ای اخیر چندین حریف خود را بروگ کیک کرده. او بعد از بازگشت از مصدومیت طولانی مدت صاحب کمریندی نشده و عطش کافی برای کسب کمربند را دارد مخصوصا اینکه تا حالا کمربند اینترکانتیننتال را نچشیده است.

   

  روسف : درگیریهای او و لانا به جای اینکه بهتر شود ، خراب تر شد . دشمن اصلی او در این مسابقه دولف زیگلر است . با اینکه به نظر کارشناسان در مسابقات چند نفره تمرکز بر روی یک نفر اشتباه است ولی روسف احتمالا بیشتر بر روی زیگلر تمرکز خواهد کرد . ضریب پیروزی او در این مسابقه 15 برابر است.

   

  رایبک : او دومین احتمال قهرمانی در این مسابقه است . رایبک تا به امروز صاحب هیچ کمربندی نشده و پیروزی در این مسابقه هم آسان نخواهد بود . در این سالهای حضور در WWE چند باری به کمربندهای موجود نزدیک شده ولی هیچگاه صاحب کمربندی نشده است. باید دید چه خواهد کرد رایبک . ضریب پیروزی او در این مسابقه 3.55 برابر است.

   

  کینگ برت : تنها پادشاه حال حاضر در WWE ، پرافتارخرین کشتی گیر این مسابقه محسوب میشود . کسی که 5 بار قبلا به قهرمانی اینترکانتیننتال دست یافته است . جالب اینجاست که بعد از کسب مقام پادشاهی او ضعیفتر شده و به اعتقاد کارشناسان بسیار بعید است که برت بتواند برای 6مین بار قهرمان کمربند بین قاره ای شده و با رکوردهای جف جرت و راب ون دم برابری کند . ضریب پیروزی او در این مسابقه 13 برابر است.

   

  دولف زیگلر : مطمئنا سریعترین کشتی گیر این مسابقه هم شانس هایی برای پیروزی دارد . او یکی از قربانی های اخیر بروگ کیک شیمس بوده زخمی که 8 بخیه خورد و هنوز هم بعد از گذشت 2 هفته جای این ضربه روی پیشانی دولف زیگلر مشخص است . زیگلر بعد از برت با 4 قهرمانی در زمینه اینترکانتیننتال پرافتخارین این قفس خواهد بود. ضریب پیروزی او در این مسابقه 8 برابر است

   

  آرتروت : بدون شک او ضعیفترین کشتی گیر این مسابقه خواهد بود . شاید کسی هم انتظار قهرمانی او را در بین 5 گرگ دیگر ندارد . از نظر سنی هم جوانتر از دیگران نیست و این یک امتیاز منفی دیگر برای آرتروت است. ولی فراموش نکینم که آرتروت قبلا به کمربندهای تگ تیم و US دست پیدا کرده است. اگر هم بتواند کاری از پیش ببرد فقط بخاطر تجربه اش حواهد بود


  Exselent webloag akhbarwwe news
  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : مسابقه ,پیروزی ,کمربند ,زیگلر ,برابر ,ضریب ,ضریب پیروزی ,دولف زیگلر ,کمربندی نشده ,قهرمان کمربند ,
  جدید ترین خبر المیشن چمبر

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده