جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

رویال رامبل

  رویال رامبل (به انگلیسی:Royal Rumble) نام یک رویداد کشتی حرفه‌ای به شکل پی–پر–ویو می‌باشد که هر ژانویه، کمپانی کشتی کج دبلیو دبلیو ای آن را تهیه و برگزار می‌کند. این رویداد نخستین بار به تاریخ ۲۴ ژانویه ۱۹قوانین مسابقه: در این نوع بازی‌ها فاصلهٔ ورود نفر بعدی نسبت به نفر اول حدود ۱:۳۰ دقیقه می‌باشد. کشتی‌گیر حتماً باید آن کسی را که می‌خواهد خارج کند را از بالا ترین طناب بیندازد. اگر کسی از پایین طناب‌ها خارج شد او هنوز به طور قانونی حذف نمی‌شود. دخالت کردن افراد دیگر در این مسابقه اشکالی ندارد و مسابقه بدون رد صلاحیت (DQ) می‌باشد و استفاده از وسایل بیرون رینگ نیز مشکلی ندارد. داوران باید بیرون رینگ بیاستند و متوجه خروج کشتی گیران بشوند. اگر کشتی گیران با یک پا یا بادستان بیرون بیفتند هنوز حذف نشده‌اند. کشتی‌گیری که بیرون افتاد باید هر چه سریع تر سالن را ترک کنند. کشتی‌گیری که اصلاً حذف نشده برنده مسابقه است.۸ در همیلتون افتتاح گشت. اگرچه این رویداد یک پی–پر–ویو نبود اما به عنوان یک شوء اصلی از تلویزیون (به صورت اختصاصی) و از شبکهٔ یو اس ای روی آنتن رفت. سال آینده ما شاهد برگزاری نخستین رویداد رویال رامبل به صورت پی–پر–ویو بودیم.

   

  مهم ترین مسابقه در رویال رامبل، مسابقه‌ای با همین نام می‌باشد که به صورت یک مسابقه حذفی و معمولاً با ۳۰ کشتی‌گیر انجام می‌گیرد (البته در سال ۲۰۱۱ برای نخستین بار شاهد مسابقه‌ای ۴۰ نفره بودیم). جیم دوگان به عنوان برنده نخستین رویال رامبل شناخته می‌شود. استیو آستین با سه بار پیروزی در این مسابقه، رکورددار مسابقات رویال رامبل است. در مکان‌های بعدی هالک هوگان و شان مایکلز و جان سینا و باتیستا قرار دارند با کسب ۲ پیروزی.

   

  پی پی وی رویال رامبل به همراه رستلمنیا، سامراسلم و سروایور سریس به عنوان ۴تا از قدیمی ترین و بزرگترین رویدادهای دبلیو دبلیو ای شناخته می‌شود. رویال رامبل یکی از عامه پسندترین رویدادهای کشتی حرفه‌ای می‌باشد.


  Exselent webloag akhbarwwe news
  این مطلب تا کنون 15 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 19 خرداد 1394
  منبع
  برچسب ها : رویال ,رامبل ,مسابقه ,می‌باشد ,کشتی ,بیرون ,رویال رامبل ,شناخته می‌شود ,کشتی گیران ,دبلیو دبلیو ,کشتی حرفه‌ای ,
  رویال رامبل

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر