تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

دبلیودبلیوئی مانی این د بنک 

  مسابقه مانی این د بنک یکی از مسابقات ویژه کمپانی WWE می‌باشد که در آن چمدانی را بالای رینگ قرار می‌دهند و کسی که از نردبان بالا برود و چمدان را بردارد برنده نامیده می‌شود.

  قوانین مسابقهویرایش
  راه پیروزی در این مسابقه بالا رفتن از نردبان و برداشتن چمدان می‌باشند. استفاده از هر وسیله در این مسابقه مجاز است و قانون رد صلاحیت (DQ) در این مسابقه وجود ندارد. صاحب چمدان می‌تواند در هر زمان که بخواهد قهرمان جهان را به مبارزه بطلبد.
  توضیحات اضافهویرایش
  این صفحه مشکلاتی دارد
  یکی از مسابقات مانی این د بنک سال ۲۰۱۱
  اولین مسابقه مانی این د بنک در رستلمنیا ۲۱ در سال ۲۰۰۵ برگزار شد که ادج با پیروزی در آن اولین صاحب چمدان مانی این د بنک نام گرفت.
  سی ام پانک با ۲ بار پیروزی در این نوع مسابقه، رکورد بیش ترین پیروزی در این مسابقه را دارد.
  از سال ۲۰۱۰ به بعد یک پی پر ویو به همین نام درست شد که هر سال برگزار می‌شود و مسابقه مانی این د بنک، مسابقه اصلی آن است. تا قبل از این، مسابقه مانی این د بنک در رستلمنیا برگزار می‌شد. مسابقه هایی که در رسلمنیا انجام میشد،قهرمان حق داشت روی هر کدام از کمربندهای قهرمانی مسابقه دهد اما در سال 2010 وقتی که این پی پر ویو تاسیس شد،برای هر کمربند ،چمدانی جدا با رنگ های قرمز (برای برند راء) و آبی (برای برند اسمکدان)طراحی شد.
  مستر کندی تنها کسی است که چمدان خود را در یک مسابقه به ادج واگذار کرد و ادج با استفاده از آن روی آندرتیکر قهرمان جدید سنگین وزن شد. کریس جریکو در مقابل سی ام پانک و همچنین جان سینا مقابل دولف زیگر در یک مسابقه لدر مچ سر چمدان مسابقه دادند ولی قهرمانان(سی ام پانک و دولف زیگلر) از عنوان خود دفاع کردند
  جان سینا در قسمت ۱۰۰۰ از شوی WWE RAW با استفاده ار چمدان خود سی ام پانک (قهرمان کمربند WWE) را به مبارزه طلبید که در آن مسابقه بیگ شو دخالت کرد و سینا اولین کسی که با استفاده از چمدان مانی این د بنک قهرمانی به دست نیاورده نام گرفت.البته جان سینا با قانون رد صلاحیت پیروز شد اما اگر مسابقه با رد صلاحیت یا کونتاک تمام شود،قهرمان عوض نخواهد شد.
  دمین سندا نیز با استفاده از چمدان خود روی قهرمان کمربند سنگین وزن یعنی جان سینا قرار گرفت ( سال 2013 ) ولی جان سینا با انجام فینیشر و پین موفق به شکست دمین سندا شد و دمین سندا دومین کشتی گیری بود که با استفده از چمدان باخت.

  Exselent webloag akhbarwwe news
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 19 خرداد 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 25 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158202
 • بازدید امروز :105414
 • بازدید داخلی :5965
 • کاربران حاضر :148
 • رباتهای جستجوگر:356
 • همه حاضرین :504